Home » Oriflame » Oriflame Ekim Kataloğu 2013

Oriflame Ekim Kataloğu 2013

Oriflame Kataloğu bilgi ve haberleri için E-Mail Adresinizi Giriniz:

Açılan güvenlik kodunu girdikten sonra mail adresinize gelen aktivasyon mailini onaylayınız

Dünyada altmıþtan fazla ülkede satıþ yapan Oriflame, Ekim ayı kataloğu ile yine göz doldurdu. Bu katalogta þampuanlardan, duþ jellerine, nemlendirici bakım kremlerinden, bebek yağına, saç açıcı spreylerden, bebek pudralarýna kadar daha yüzlerce ürün yerini almýþ. Oriflame ekim kataloðu yine yepyeni ürünlerle karþýmıza çıktı. En çok dikkati çekenlerden biri ise; mükemmel parlaklığı ile dudak kıvrımlarını takip eden rujlar oldu. Bu rujlar adeta baþtan çıkarıcı ve damla þeklinde olmasý da büyük ilgi görüyor. Üstelik sadece 12,90 TL’ye sizin olabilir. Bunun yaný sýra yeni parfümlerde gözlerden kaçmýyor. Kataloðun ilk sayfasýnda yer alan Power Women bayan parfümü tanıtım fiyatı ile sadece 49,90 TL’ye sizlerin oluyor. Ayrýca, sayfa 6′ya baktığımızda yine yeni bir ürün görüyoruz. Manful erkek parfümü tanýtým amacý ile katalogtan yaptıığınız her 25 TL’lik alıþveriþinize sadece 25,50 TL’ye satıþa sunulmuþ.

Oriflame Ekim kataloðu 2013 ile farký siz yaratýn. Yepyeni ürünlerden biri olan kýrýþýklýk karþýtý Ecollagen kremi ilk siz deneyin ve güzelliðinizi ikiye katlayýn. Üstelik tanýtým amaçlý %50 indirimle sadece 29,90 TL’ye sizlerle. Oriflame kataloðunda kurban bayramýna özel birbirinden etkileyici ürünler çoktan yerini aldý bile. Balmlar, vücut kremleri, el kremleri, kolonyolar ve daha pek çok ürün kataloðun ilk sayfalarýnda %50 indirimlerle sizin olmayý bekliyor.

Oriflame Kataloğu bilgi ve haberleri için E-Mail Adresinizi Giriniz:

Açılan güvenlik kodunu girdikten sonra mail adresinize gelen aktivasyon mailini onaylayınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>